O mnie

Nazywam się Kamila Rogaczewska-Żukowska i jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2010 r. zajmuję się psychoterapią systemową. Jestem również socjoterapeutką i trenerem ART. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując od 2007 r. w Poradni Psychologiczno-Pedagogocznej w Łobzie, jako psycholog szkolny w szkołach na różnych poziomach kształcenia oraz prowadząc Punkt Poradnictwa Rodzinnego dla Gminnej Komisji Alkoholowej. Współpracowałam z Ośrodkami Pomocy Społecznej, byłam wolontariuszką w Centrum Interwencji Kryzysowej w Gdańsku, pracowałam również z bezdomnymi.

      W pracy kieruję się ideą psychoterapii systemowej a więc analizuję problem osoby przez pryzmat systemów do jakich przynależy uznając prawo każdego człowieka do własnej narracji swoich doświadczeń.

      Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Pracuję w oparciu o kodeks etyki psychologa i swoją pracę poddaje superwizji.

      Od 2012 r. jestem psychologiem transportu wpisanym do ewidencji psychologów prowadzonej przez marszałka województwa zachodniopomorskiego pod nr Z-PO75 i wykonuję badania psychotechniczne kierowców we współpracy z LOK Łobez.

      Prywatnie jestem żoną i matką dwójki dzieci. Lubię teatr i podróże, szczególnie w góry. Interesuję się tańcem towarzyskim.

 

Moje kwalifikacje:

 

 

Kamila Rogaczewska-Żukowska ul. Spokojna 1L 73-150 Łobez tel: 792 551 972
Top